| anonima2405 a întrebat:

As dori din tot sufletul sa merg in America cu parintii mei la niste prieteni. Si as vrea sa locuim acolo. Ii cineva din California pe TPU? laughing Daca da, imi spuneti va rog cat costa un bilet dus pana acolo din Romania?happySi va luat mult pana v-ati acomodat? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca iei biletele din timp (adica cu vreo 4-5 luni inainte macar) e undeva la 700 euro de persoana

| anonima2405 explică (pentru suntserios):

Ma gandeam si eu ca daca iau din timp fiindca parintii mei calatoresc mult laughing Si vara calatorim cu avionul.happy

2 răspunsuri:
| RobyGaby17 a răspuns:

Eu nu locuiesc in california, ci in Las Vegas, dar am fost acolo, mai exact in Santa Monica Beach, un bilet e in jur de $1500- $2000, dacă îl cumperi cu câteva luni inainte e in jur de $634 numai dus, asta e pretul la British Airways, cu asta calatoresc eu mereu. Nu mi se pare so expensive! Când vii aici să mă anunți!