| Dr3yga20 a întrebat:

as dori sa merg cu fratele meu (eu 19 el 21 ani) si poate inca un amic intr-o excursie cat de curand. Nu am mai fost niciodata singur iar eu ar trebui sa fiu cel responsabil. Puteti sa imi spuneti daca se fac prezentari in pesteri doar pentru 2 persoane sau in alte parti in fine intelegeti voi. Si cam pe unde recomandati sa ma duc.

Răspuns Câştigător
| roxaa15 a răspuns:

-Biserica de sub lac e in cluj, in comuna Belis- este ceva deosebit care itit e dat rar sa vezi
-Canionul 7 scari in Muntii Piatra Mare
- Cascada cailor din Muntii Rodnei
-Lacul Rosu- imagine superba cu padurea inghitita de lac
- Transfagarasanu
-Delta Dunarii
iar daca vrei sa vizitez monumente:
-Sfinxu
-Babele
-Cimitiru din Sapanta
-Castelul Bran
-Pestra ursilor
-Casele memoriale etc sunt foarte multe locuri de vizitat in Romania, avem o tara superba.
Drum bun!
-Pelesul
-Castelul Huniazilor
-Salinele
-

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Mergeti unde va place sau unde nu ati mai mers(depinde in oras stati si cat de departe sunteti dispusi sa mergeti) daca e asa eu va invit la Hunedoara sa vizitati castelul Huniazilor.