| tonynegrui a întrebat:

Salut tpu.As dori sa vorbesc cu oamenii care au mai calatorit in Japonia.Vara asta o sa lucrez in Germania si ma gandesc ca o sa strang banii pentru o "excursie". Daca am putea vorbi pe Facebook skype etc.
Sunt curios doar de ce ati avea nevoie si cat a ati platit sau cat ati stat.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Pe saitul AmFostAcolo.ro poți să ceri ajutor de la cei care chiar au fost acolo.
http://amfostacolo.ro/japonia-pareri,65/

| Fumiko a răspuns:

Buna,intra pe Facebook sau Instagram la Japomania si lasa-i un mesaj fata aia a calatorit in japonia si stie, o poti gasi si pe YouTube.

Sa imi spui cum va fi in japonia, si eu as vrea sa vizitez tara dar inca nu pot happy