| gamingrs a întrebat:

As vrea sa merg in laponia de craciun imi puteti da niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Emengir a răspuns:

Poti incerca printr-o agentie internationala. Sa stii ca e foarte frig acolo, e climat sub-polar. Cam toata lumea vorbeste engleza in Finlanda, deci si in Laponia implicit. In rest e foarte frumos, un loc pe care si eu l-as vizita in viitor.

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

E frumos în Japonia.

| Furnicuta000 a răspuns:

Am auzit ca sunt foarte ieftine casele acolo. Gasesti case mari si cu 5000 euro deci poti sa si ramai acolo laughing