| Marzipany a întrebat:

Salut,TPU! Ce toamna frumoasa avem vara asta? Vreau sa merg la mare si caut un site in care sa imi dea vremea exacta pe toata luna iulie.Imi spuneti si mie cateva?(in afara de accuweather, ca isi schimba emperaturile zilnic)FUNDA :*

6 răspunsuri:
| cmbr a răspuns:

Mai bine fi pe faza la televizor.Iti spun din propria experienta.Am plecat la munte si pe site-ul pe care m-am uitat arata 29 grade si cand am mers in mijlocul verii erau 18.

| Marzipany explică (pentru cmbr):

La televizor nu spune decat pe o saptaman, iar noi vrem sa fim siguri ca prindem temperaturmai bune sa zicem peste doua saptamani

| Jericho7 a răspuns:

Http://www.vremea-constanta.ro/vremea-3-luni/iulie-2013

In josul paginii gasesti toate statiunile. Din pacate, prognoza e doar pe 15 zile. Dar sa stii ca e greu sa se faca o prognoza pentru 30 iulie, spre exemplu. Probabil si asta e motivul pentru care cei de la accuweather isi schimba temperaturile, pentru ca, in fond, este o prognoza, o presupunere, nimic exact. Si cu cat avansezi in timp, cu atat este mai inexact. :)
Sper sa prinzi vreme buna. :)

| Marzipany explică (pentru Jericho7):

Multumesc,dar nu cred ca vom prinde.Si nu stim cand sa mergem, ca sa prindem temperaturi de cel putin 30 grade.Ieri,pe accu weather spunea ca pe data pe care voiam sa mergem va fi frumos, 29-30 grade.Azi,cand am verificat, cica vor fi 26 grade.Nu mai inteleg nimic.

| Marzipany explică (pentru Jericho7):

Fiecare site pe care l-am verificat spune altceva!>sad Ma duc pe 19 si gata