| Thunder182 a întrebat:

Salut TPU! Cineva care a fost de curând prin Sinaia și poate sa îmi recomande niște restaurante cu mâncare gustoasa și preturi acceptabile?
Dau funda! Va mulțumesc.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Taverna Sârbului
Carol Gastro Bierhaus

| mx1336 a răspuns:

Am fost eu în Sinaia la începutul anului. Restaurantele pe care le recomand, având prețuri accesibile și mâncare ok sunt : restaurantul Regales și,, La cafenea''.

| suntserios a răspuns (pentru mx1336):

Restaurant Regales Sinaia
October 16, 2022 ·
Dragi oaspeti,
Cu parere de rau, va anuntam ca ne suspendam activitatea pe termen indefinit.
Brandul Regales va inceta sa mai existe. Orice alta asociere cu numele Restaurantulul Regales nu mai este valida.
Va multumim pentru toti anii in care ati fost alaturi de noi!