| Cedry2k8 a întrebat:

cum pot ajunge din Poarta 6 la Cazinou? Pot lua autobuzul 2? Daca da unde cobor?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| sparky34 a răspuns:

Da il poti lua si te lasa in fata la centrul ala naval sau cum se cheama el.Mai mergi 100 pe valeza si e cazinoul.

1 răspuns:
| simpluone a răspuns:

Sun doua. Cazino in Mamaia si Cazinoul de pe faleza. Cel de pe faleza cu orice ajunge la Poarta 2. Apoi trebuie sa cobori pe jos pana la poarta 1 (sunt unele autobuze care duc la poarta unu dar mai putine) si sa o iei pe faleza. Aprox. 10 minute de mers pe jos. Vezi ca e si un microbuz nu mai stiu numarul. Daca e ala din Mamaia...ai ceva de mers cu orice duce in Mamaia.