| z0r3Ns3n a întrebat:

Cunoasteti firme de transport persoane care fac curse internationale (Germania-Romania)? Dar firme din astea gen romfur, care te ia din fiecare colt al lumii. Nu sunt din Germania ci din Austria din Landeck, un oras mai micut si firmele mari gen atlassib nu circula pana acolo. DAU FUNDA DACA REUSESC SA FAC REZERVARE

3 răspunsuri:
| EuroTour_Alex_1993 a răspuns:

Www.alexeurotour.ro/
Transport persoane cu microbuzul si autocarul International – Romania/ Romania – International, livrari colete, pachete livrare la domiciliu, comod si ieftin.Loc suficient pentru cei cu bagaje mari
Rezervari : 0332-566-255; 0756-833-674; 0762-280-240