| PuntIle a întrebat:

daca am cumparat un bilet cu carnetu meu de note si cu cnp-ul meu (bilet de tren) ce se poate intampla daca merge alt elev baiat?

3 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Pai n-ai voie din câte știu eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va plăti o amenda pentru ca a circulat fără bilet pe o ruta administrata de CFR călători. Asta se va întâmpla, pentru ca biletul achiziționat cu documentele tale de identitate se auto-declara anulat, dacă altcineva, in afara de tine il va folosi. Îți doresc succes!

| Samariteanul a răspuns:

Risca sa-l dea jos la urmatoarea statie daca este prins sau chiar mai rau.(are sanse mici sa scape)