| 10Bubico a întrebat:

Daca cauti la Atlassib sa vezi pretul din tara x pana in tara y si iti da ca e 100 euro atat e si daca te duci sa il cumperi de la agentie?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

În general, prețul biletului de transport, corespunde cu cel afișat pe siteul lor. Zi-mi orașul/țara unde vrei să ajungi. Ori, sună la firma de transport, fiindcă te vor informa cu exactitate.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din cate stiu, da.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Să cumperi, ce? La ce te referi? Nu înțeleg întrebarea ta.
Dacă vrei să știi prețul transportului, privește aici: http://i.imgur.com/h4E86zV.jpg

| 10Bubico explică (pentru floresdemayo):

Sa cumpar biletu! Daca caut pe net la Atlassib si imi da ca din tara x pana in tara y pretul biletului este de 100 euro eu cand ma duc la o agentie de la Atlassi sa cumpar acel bilet tot 100 de euro este cat a aratat pe net?

| 10Bubico explică (pentru floresdemayo):

Din Viena pana la Severin

| floresdemayo a răspuns (pentru 10Bubico):

În general, prețul biletului de transport, corespunde cu cel afișat pe siteul lor. Zi-mi orașul/țara unde vrei să ajungi. Ori, sună la firma de transport, fiindcă te vor informa cu exactitate.

| DespreHostel a răspuns:

Da

| 10Bubico explică:

Si daca vreau sa achizitionez 2 bilete si eu sunt in Viena trebuie sa ma duc la ei la agentie in Viena? Au agentie in Viena?

| floresdemayo a răspuns (pentru 10Bubico):

Da, au agenție în Viena!
Transport:
Viena- Reșița, jud. Caraș-Severin (66 euro)
Viena- Caransebeș, jud Caraș-Severin (66 euro)

Completează aici, prețurile corespund!
http://atlassib.ro/
ex: http://i.imgur.com/EZI8E6p.jpg
PS. Când ajungi la agenție, solicită și cardul de fidelitate. A 11-a călătorie va fi gratuită.

| 10Bubico explică (pentru floresdemayo):

Imi poti da si mi-e adresa de la agentia din Viena?

| floresdemayo a răspuns (pentru 10Bubico):

Adresa firmei e aceeași, fie că e vorba de transport cu autocarul, fie că trimiți un colet spre țară (nr. de telefon, coincid). Deci, încearcă aici:
http://i.imgur.com/rZfwc3W.jpg

| 10Bubico explică (pentru floresdemayo):

Multumesc :*!