| Damon217 a întrebat:

Daca închiriez o mașină prin intermediul Wizz Air in aeroport de unde ridic masina? Exista un birou sau?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vezi pe site-ul lor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Or fi avand ei un birou ceva.

| mihai69 a răspuns:

Wizz doar oferă acest serviciu ca intermediar cu firme cunoscute de închiriere.
Evident că acestea au birouri / ghișee în aeroporturile de unde urmează să preiei mașina. Și oricum dacă te hotărăști să folosești acest serviciu, vei primi absolut toate informațiile necesare în momentul achitării contravalorii. Trebuie să știi însă că 99% dintre firmele de închiriere de auto îți cer un card de credit drept garanție, fără de care nu vei putea prelua mașina.