| ooAndrewoo a întrebat:

de pe ce data incepe sa se aglomereze statiunea Costinesti? adica cam de pe ce data se duce lumea la mare...

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Pe la sfârşitul acestei luni începe aglomeraţia.
Pa-pa.

| iojybd a răspuns:

A dat si la televezior si am fost si eu acest weekend a fost cel mai aglomerat din statiunea mamia si Costinesti... si am fost si eu si da foarte aglomerat gen cum a zis si la tv daca vroiai sezlong si veneai pe 10 nu mai prindeai. de acum va fi incontinu aglomerat pentru ca s-a terminat cu bacul mai sunt doar inscriirile la facultate care incep de lunea viit si dupa o sa fie foarte foarte aglomerat