| loreleis a întrebat:

Dintre toate stațiunile din Brașov de schi, care estea cea mai favorabilă pentru o vacanță de Crăciun?
*Să fie cât de cât aproape de orașu Brașov, să ai ce face prin stațiune, nu să stai închis în cameră și pârtia de schi să fie lungă.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cea mai aproape e poiana Brasov care are si cea mai lunga partie. Favorabila pentru Craciun nu e nicio statiune de pe valea prahovei... aglomeratie extrema si preturi exagerate

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Predeal

| baru a răspuns:

Poiana Brasov... Postavarul!