| MihaelaDart a întrebat:

Doresc sa listez o locuinta pe Airbnb si nu gasesc un link pentru a imi face cont pe site-ul lor, doar ca chirias (turist). Ma puteti ajuta cu un link de afiliere? Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| FreddieM a răspuns:

Daca ai deja cont, intra pe profilul tau si vei gasi optiunea,, host a home".
Acolo poti lista oferta ta.

| MihaelaDart explică (pentru FreddieM):

Am incercat sa-mi fac cont, apoi cand am dat la login am intalnit probleme ca nu imi recunoaste parola bagata pe care mi-au trimis-o pe telefon. Am contactat site-ul si astept e-mail de la ei. Pe booking a mers fara probleme, pe asta nu vrea si pace! Sper sa reusesc.

| FreddieM a răspuns (pentru MihaelaDart):

Vezi ca nu te poti loga pana nu primesti email de la ei. Apoi te loghezi direct de pe email, automat.

| MihaelaDart explică (pentru FreddieM):

Nu era vorba de acel e-mail. Nu puteam sa ma loghez din cauza unei erori de la ei. Am rezolvat-o pana la urma cu cei de la Airbnb.