| 0RASPUNS0 a întrebat:

Salut TPU! Este pentru prima dată când merg cu trenul CFR am 14 ani și nu știu dacă sa-mi fac griji adică sa stau tot drumul cu mana în buzunar de frica sa nu fure cine va ceva

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"stau tot drumul cu mana în buzunar de frica sa nu fure cine va ceva"
și nu uita: cu spatele la perete!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu iti tine chestii de valoare in buzunarele exterioare, simplu.

| Catrice a răspuns:

Eu zic sa te închizi in wc asa nu te găsește nimenihee hee

| Dismally a răspuns:

Stai linistit ca nu-ti fura nimeni din buzunare in tren daca nu dormi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te fura pe tine Boogyeman.

| TheStrategist a răspuns:

Nu îți fură nimeni nimic dacă ești treaz.

| IrinaMihaela15 a răspuns:

Dacă ești treaz n au cum sa ți fure fără să observi, sunt sigura ca o sa fi bine.