| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Imi puteti da niste informatii in legatura ca hoteleurile Brandusa si Lidia din statiunea venus, mai ales locatia si pretul pe o noapte, dar va rog nu de pe diferite site-uri de pe internet ca am cauat si eu si la google harti imi arata hotel brandusa si daca ma duc pe strada cu aplicatia aiai cu omuletul galben arata pe un panou de pe un stalp hotel claudia si la fel in loc de lidia scrie carmen. As prefera si sfaturi si pareri ale celor care s-am cazat la aceste hoteluri; Brandusa si Lidia. (scuze categoria)

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

In primul rand cauta pareri, despre aceste hoteluri. Tare mi-e frica, ca o sa fii dezamagita! Cred ca sunt la fel ca FLORICA, unde am stat ultima oara in 2009 si am jurat ca nu mai calc pe litoralul romanesc, atat de dezamagita am fost de tot. Cu pret pe noapte+all inclusiv+sezlong si umbrela plaja si la piscina, am iesit mult mai bine la bulgari.

2 răspunsuri:
| Luminou a răspuns:

Toate sunt niste hoteluri extraordinare, doar atat stiu sa-ti spun.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Trebuia sa aiba preturi pe site, inseamna ca sunt mici, dar cine ti le-a recomandat? msper ca nu a ras de tine