| anonim_4396 a întrebat:

im poate spune si mie cineva unde este strada gheorghe gr cantacuzino nr 352 din Ploiesti? Ma intereseaza zona in care este strada (de ex: sud, centru, nord) etc. Daca stiti. spuneti-mi clar pe unde este. Nu stiu daca am postat in categoria buna dar asta mi se parea cea mai buna. Multumesc!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu nu sunt din Ploiesti dar am aflat usor cautand pe harta.
Este bulevard si porneste de la intrarea dinspre Targoviste si merge pana in centru. Numarul cautat de tine este pe langa Liceul Energetic.