| Dandelion7 a întrebat:

In 4 zile ma mut in Barcelona. Am domiciliul din Bucuresti, biletul de avion a fost deja achizitionat, dar firma de zbor nu accepta animale de companie. Cum as putea sa mi transport ariciul de aici pana acolo in conditii sigure?

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Sa il trimiti separat cu o firma de transport si sa ii rogi sa aiba grija cu el. Va fi cam scump dar daca nu vrei sa il lasi in Romania nu prea ai ce face.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Printro firma care transporta animale la nivel international, trebuie sa aiba pasaport si ala

| PeeWee96 a răspuns:

Prin poștă?