| SpyCrab a întrebat:

In acest an voi merge in Tunisia.Imi puteti spune mai multe informatii si locuri de vizitat?

2 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Eu am fost!- se organizeaza excursii in Sahara(transport cu autocarul, cazare, masa)2 zile a costat 140 euro, excursie de o zi in Tunis(capitala) 30 euro- in magazine o saracie lucie! atat in cele alimentare cat si in celelalte!-sant bazare ei le zic medine, dar numai nimicuri(margele!)-din cate stiu acuma nu prea este stabilitate...deci atentie!

| Mijaiche_Alina-Andrada_1998 a răspuns:

Pai...este situata in nordul Africii, cea mai mica tara de langa muntii Atlas si locuri pe care le poti vizita nu stiu, stiu doar ca se vorbeste araba.