| ioan452 a întrebat:

In ce tari străine ați fost in vacanța și considerați ca merita vizitate? Vara viitoare as vrea sa merg intr-o vacanța și nu prea știu către ce tara sa ma orientez. Mi-ar plăcea mult sa vizitez Norvegia, a fost cineva acolo? Merita? Multumesc!

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Elveția, Italia și Grecia

Bula
| Bula a răspuns:

Rusia: Moscova si St Petersburg.
Trebuie sa aloci cel putin cate o saptamana pentru fiecare oras!

| RAY a răspuns:

Am fost in Spania,Germania, consider ca trebuie sa vizitezi Grecia, Italia, Franta, Egipt, Istrael, Polonia

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt atatea tari in lumea asta...

Nu am fost in Norvegia, dar stiu ca merita. daca iti permiti.

Daca tot esti in bani, Elvetia. Are niste peisaje superbe

| mihai69 a răspuns:

Orice țară merită văzută, dar depinde mult ce anume ai vrea să vizitezi. Dacă vrei litoral, nu mergi nici în Ungaria, nici în Cehia, Slovacia ori Austria.
Dacă vrei vestigii istorice, poți alege Italia, Franța, Grecia etc.
Ca locuri frumoase, trasee turistice, mâncare bună și ieftină, e bună chiar și Bulgaria.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost in Franta, Italia, Elvetia, Austria, Germania, Ungaria, Bulgaria, fiecare tara e speciala in felul ei. In Norvegia nu am ajuns.

| Tokyo44 a răspuns:

Norvegia sau Japonia.
In Norvegia as inchiria o autorulota si poti vedea locuri uimitoare.
Japonia? Totul e la superlativ acolo: oamenii, locurile, sunt pregatiti pentru turisti in orice moment.