| eU777 a întrebat:

incerc sa caut in jur de 3 pensiuni ieftine in judetul Brasov, si la 30-40 km distanta, dar nu prea gasesc; pe fiecare site e un pret diferit...sunt inapt. Ma puteti ajuta lasandu-mi niste link-uri? Am de gand sa plec cu tatal si cu fratele meu la Brasov week-end-ul asta, iar noi nu am facut vreo rezervare sau ceva si am avea nevoie de niste optiuni. Noi speram sa gasim ceva la maxim 100 RON / pe noapte.

2 răspunsuri:
| DespreHostel a răspuns:

Iti recomand hostelurile din Brasov au preturi foarte bune. Aici gasesti lista hostelurilor din Brasov.http://totuldesprehostel.ro/hosteluri-brasov.html