| Ghost99 a întrebat:

Luni plec in SUA in statul Texas in orasul Austin.Ce parere aveti despre acest stat? Pentru cei care ati fost in Texas e periculos? frumos? cald?

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

Salut. Te felicit ca o sa mergi intr-un asemenea taram. Din cate am vazut eu in filme, Texasul este cam periculos. Vezi si tu pe net cat este temperatura. Dar din filmele vazute de mine, este cam periculos. Eu ti-as recomanda sa-ti iei garda de corp.

6 răspunsuri:
| Sorinacio a răspuns:

Nu am fost acolo, dar stiu destul de multe. Oameni sunt de treaba, dar pot fi agresezi. Aprob sa-ti iei o gard de corp si sa ai grija mare la serpi fiindca sunt peste tot.Si calcura este doboratoare.Asa ca noroc si bonne voyage.

| Cosminovici18 a răspuns:

Lol tu iti bati joc de noi la o intrebare mai devreme ai zis ca pleci in Mexic maine acum Luni pleci in Texas? las'o balta!

| LuisEdward a răspuns:

E naspa! Stai acasa

| rutanklan a răspuns:

Bah, tu mai-nainte ai zis ca pleci in mexic. Hotaraste te odata

| Ghost99 explică:

Serios desteptule dar nu am zis la raspuns acolo la intrebarea cu mexicu ca nu mai plec ca aveam doua variante si in texas am matuse desteptule.In mexic nu era obligatoriu sa plec da asa ca mai bine nu vorbi ce nu sti da

| Ghost99 explică:

Si apropo se vede ca esti bun la geografie ca in caz ca nu sti statul texas se invecineaza la sud cu Mexicu si eram aproape numai ca tu de unde sa stii