| VooDau a întrebat:

Ma voi duce in vacanta de 2 Saptamani dar nu stiu unde si as vrea sa vad si parerile celorlalti. Am de ales intre Albania si Grecia. Puteti spune si un oras eu acolo vreau sa ma duc la mare... Multumesc Anticipat! Funda...

Răspuns Câştigător
| Merrycriss a răspuns:

Iti recomand sa mergi in Corfu e foarte frumos si biteletul nu costa mult uite aici de exemplu la site ul asta www.magicworldtravel.ro un bilet o persoana 5 noptii parca sau o saptamana costa 105 euro cazarea plus 2 milioane transportul cu autocarul in total in jur de 8 milioane persoana. Acum tu hotarasti

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu pot intelege cum poti compara tarile astea doua,dar am un sfat pentru tine.
Daca te duci in Albania, ia-ti o tona de hrana rece si neaparat praf de purici.
Daca mergi in Grecia, ia-ti costumul de baie si-un aparat de fotografiat!

| E7103385 a răspuns:

In Grecia e mai linistit...

| mickeye a răspuns:

Albania? Serios..acum vă petreceți vacanțele și în țări de rahat ca Albania, doar pentru a fi în străinătate?
Albania e o țară urâtă, săracă, plină de țigani.ce să cauți acolo?

| VooDau explică:

MissMadiy ti-as fi dat tie fundita dar am mai fost in Thassos.A fost foarte frumos dar maine plec in Corfu cu familia big grin.

| Iani18 a răspuns:

Ai putea sa alegi insula Creta, este foarte frumos.

| MissMadiy a răspuns:

Tias recomanda Grecia:X e extraordinar acolo.nisipul alb sh apa perfect albastra.ahh:X Insula Thassos e perfectahee hee acolo ai ce vizita:*