| nykusor4u99 a întrebat:

Miercuri am comandat un colet dupa www.mobiledirect.ro. Ieri nu avea cum sa ajunga deoarece comanda am dat-o dupa ora 5 si la ei ca sa o primesti a2a zi trebuie sa o dai pana in ora 5. In fine, astazi este vineri si inca nu am primit coletul. Stie cineva de ce? P.S. : Nu am fost contactat de nimeni, poate ca de asta nu am primit coletul, voi ce ziceti? Funda! Multumesc!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stai linistit ca serviciul de curierat rapid te va contacta. Daca nu ai dat numarul de telefon pe site e bine sa stai pe acasa ca or sa sune la usa.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

De ce esti asa nerabdator, lasa ca vine

| nykusor4u99 explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Ai vreo idee macar daca fan courier-ul lucreaza si sambata?

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru nykusor4u99):

Aproape toate firmele de curierat lucreaza si sambata, la capacitate redusa, eu am lucrat la Nemo