| Okkultist a întrebat:

o intrebare din partea unei prietene de la mine din oras:
Buna este tren, sau un mijloc de transport pentru pitesti din orasul Calarasi?
Am luat o data taxiul si m-a rupt la buzunar laughing
Sau cine ar sti va rog frumos cum sa fac ca din aceest oras sa ma duc la pitesti? Astept raspunsuriile voastre, funda! :*

Răspuns Câştigător
| LittleBugsBunny a răspuns:

Absolut http://infofer.ro/ cauta aici gasesti tot ce vrei dar iti garantez ca din Bucuresti ai spre pitesti dor sa te uiti atent cum pleci sa nu stai mult prin gara :)) gen 2-3 ore

6 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu exista tren direct si nici autobuz; pana in Bucuresti si de aici continui; poti intra pe 4inmasina.ro si sunt ocazii

| LittleBugsBunny a răspuns:

Ai putea pleca din calarasi spre Bucuresti cu trenul sau autobuzul si de acolo direct spre pitesti iti garantez ca nu ai un tren calarasi-pitesti de autocare nu stiu ca nu am mai circulat de cativa ani...

| Okkultist explică (pentru LittleBugsBunny):

IAr din Bucuresti este tren pentru Pitesti? (Iti multumesc)

| Okkultist explică (pentru LittleBugsBunny):

Vai multumesc mult love struck :* Esti un dulce happy

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru Okkultist):

Stai linistita ma bucur ca te-am putu ajuta sper sa fie totul ok...informeaza-te inainte mancarea e scumopa in Bucuresti laughing)

| Okkultist explică (pentru LittleBugsBunny):

laughing laughing laughing Super tare asta! laughing

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru Okkultist):

Absolut http://infofer.ro/ cauta aici gasesti tot ce vrei dar iti garantez ca din Bucuresti ai spre pitesti dor sa te uiti atent cum pleci sa nu stai mult prin gara :)) gen 2-3 ore