| FuturePlayerFootball a întrebat:

Pana la vara mi-au dat parintii posibilitatea de a alege o tara dintre : Olanda, Germania, Spania, Franta.Ce tara ati alege in locul meu?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dintre toate as alege Franta.

| baru a răspuns:

Franta,,in afara de centru, multa mizerie. Germania, destul de rece,, ma refer la oameni. Spania, multi emigranti,, cam pericol...Ramane Olanda!

| Gizăz a răspuns:

Nu-ţi pot recomanda vreuna dacă nu dai mai multe detalii despre scopul vizitei.

| Otto2014 a răspuns:

Franta

| crbogdan a răspuns:

Frantawinking

| Gray77 a răspuns:

Depinde pentru ce te duci acolo, dar din toate punctele de vedere ar trebui sa alegi Germania.

| magnificul a răspuns:

Salut.Daca nu exista Anglia eu zic Franta

| Andreutza098 a răspuns:

Eu aș alege Germania, este o țară curată și îmi place limba: 3

| Matrixy a răspuns:

Spania, de mult timp mi-am dorit sa plec acolo, e o tara foarte frumoasa, mai ales ca oamenii sunt binevoitori si mereu iti vor acorda ajutor cind vei avea nevoie.

| slazzer a răspuns:

Avand in vedere ca parintii lui i-au spus sa aleaga, este clar vorba despre vacanta. Eu spun ca oricare dintre cele 4 tari sunt frumoase si au multe "chestii" de vizitat.

| Nicholas2200 a răspuns:

Spania. acolo e cald mereu si limba nu e asa de grea. si Olanda e frumoasa din multe puncte de vedere. strazile se sunt spalate cu sampon si este foarte curat.

| lovetheyfunny a răspuns:

Spania,e cea mai frumoasa dupa parerea mea..acum edpinde daca vrei sa mergi la munca sau distractie in ambele azuri Spania e pe primul loc zic eu