| anonimul9191 a întrebat:

Salut TPU, pareri Marble beach din Grecia si cazare?

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Https://visit-thassos.com/places/65/marble-beach
Desi in aceasta perioada s-a mai racit apa marii din cauza ploilor avute. Pe timpul zilei poate fi caldut ori racoare si serile reci. Consulta si meteo cum este pe insula Thassos, asta daca doresti sa iti petreci vacanta acum toamna.

| salieri84 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa arunci o privire pe tripadvisor. Acolo gasesti toate informatiile necesare despre o anumita locatie, precum si sute de recenzii, lasate de clientii din intreaga lume.