| Damon217 a întrebat:

Pe aplicația Wizz Air poți închiria și mașini. Întrebarea mea este... Merita? Adică vad preturi foarte mici și este prima dată când vreau să închiriez o masina. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Stoichy a răspuns:

Eu de obicei inainte sa ma arunc, caut mai multe oferte si le compar. Ma uit si la numarul de recenzii pozitive. Eu zic ca daca e ieftin poti sa incerci, desi wizz air e low cost ma gandesc ca la cat sunt de cunoscuti au contracte cu firme de incredere, nu? Totusi daca esa fie ceva ai drepturi si poti sa le faci reclamatie, poti rezilia contractu de inchiriere. Mult Noroc!