| SanduAndreiXtr00 a întrebat:

Pentru o seara de revelion prin zona Suceava, Gura Humorului, se mai pot face rezervatii la pensiune/cabanute? Cine ma poate ajuta cu cateva pensiuni si detalii? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

In zona Bucovinei rezervarile s-au facut cu luni in urma la cabanute.
In zona, cel putin capacitatile de cazare sunt de peste 80-90 % pe toata perioada sarbatorilor, si asta dintodeuna!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Google te poate ajuta

| mihai69 a răspuns:

Și cam ce REZERVAȚIE ai vrea să faci la o căbănuță?!? Să nu uităm că în Bucovina există 23 de rezervații naturale: botanice, forestiere, geologice, panteologice, științifice și mixte.
Pentru *REZERVĂRI*, folosește www.booking.com sau alte sait'uri de profil.