| Mihai9010 a întrebat:

Salut TPU, peste 2 saptamani vreau sa plec in Elvetia si as vrea sa-mi iau si pc cu mine, as vrea sa stiu daca imi trebuie acte pe unitate, am gasit doar garantia de la monitor, placa video si carcasa, pentru ca cineva mi-a zis ca imi trebuie actele de la pc dar cum nu le mai gasesc sa nu ma trezesc ca trebuie sa las la vama pc-ul! astept raspunsurile voastre numai bine :*:*

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp ca e un singur produs si nu vrei sa treci vama cu masina plina de pc uri nu te intreaba nimeni nimic

| Mihai9010 explică (pentru suntserios):

Multumesc frumos, o matusa a avut probleme in America cu chestia asta si mi-a zis ca ar fi in U.E probleme cu terorismul informatic ceva de genu si m-a pus pe ganduri si am vb cu un prieten si la fel mi-a zis

2 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

WTF. Cine ti-a zis prostia asta?