| andypop a întrebat:

Peste cateva saptamani plec in Polonia la Auschwitz. In ce limbi prezinta castile/ghidul tot ce vizitezi? Dau funda

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai probabil in limbi de circulatie internationala, eng, fr, italiana, spaniola, rusa, germana...

sa imi zici si mie cu a fost, si eu plec prin august la Auschwitz

| William a răspuns:

In ebraica laughing.

| alexs99 a răspuns:

Castile/ghidul prezinta in limbile de circulatie internationala(engleza, franceza, germana, spaniola, italiana, portugheza).
O zi buna.

| Rauldor a răspuns:

Ghizii turistici prezintă muzeul în următoarele limbi de circulaţie europeană:franceză,engleză, germană, italiană, spaniolă+limba poloneză, slovacă, şi cehă.