| HelpMePleaszsz a întrebat:

Pot zbura cu avionul din Spania in Romania din prima zi de cand am facut 18 ani? Sau pot abia dupa ce am 18 ani si o zi?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Poți zbura cu avionul de oriunde spre România (respectând eventualele reglementări în privința CoViD19) chiar și înainte de a împlini 18 ani. Nu există nicio interdicție în privința asta.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din Spania spre Romania, poti zbura si daca nu ai 18 ani, doar ca vei fii obligats a intrii in carantina 14 zile, la sosirea in tara si cum esti minor si singur, va trebuii sa intrii in hotelurile destinate carantinei si sa platesti cele 14 zile de stat acolo, cu mancare si cazare.

| sierra1 a răspuns:

La imbarcare să ai 18