| CriCri a întrebat:

Primavara aceasta organizam o excursie cu clasa noastra si cu doamna diriginta, care ne-a rugat pe noi sa organiza traseul. Vreu sa fie undeva aproape de Iasi, sa nu platim prea mult la transport si la cazare.Nu vreau sa depasim circa 200 de lei. Aveti vreo sugestie? Dau fundita celui a carui idee este aprobata de ceilalti colegi si de doamna diriginta.

1 răspuns:
| morion a răspuns:

Nu e aroape de Iasi dar e cel mai frumos oras si aveti ce vizita{Brasov}