| WatchCataVideoBlog a întrebat:

Stie cineva cu ce mijloace de transport pot ajunge la Colegiul National de Informatica Tudor Vianu? Si cum este ca liceu? Ce ore se fac acolo? Si cu ce medie se intra acolo?
P.S: La mijloace de transport specificatile, ex: Tramvaiul 41.
Mersi!

Răspuns Câştigător
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Este pe strada arh Ion Mincu langa fosta piata 1 mai actuala Ion Mihalache, acolo ajung autobuzele 205, 282 si 300, tramvaiele 20, 24, 42si 45

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ore de profil in afara celor generale, in liceu nu stiu cum e, am terminat liceul acum 19 ani