| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca aceasta intrebare nu are o nota foarte buna si ar cam trebui sa fie raportata dar voi ce parere aveti de hotelul Daima Biz Resort? Cei care au fost sa-mi spuna. E bun hotelul sau e plin de tineri care tipa si urla? Hotelul e in Turcia.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este bun, adica pe mine m-a multumit.

2 răspunsuri:
| cristinasotir a răspuns:

Este bun, adica e mine m-a multumit.

| anonim_4396 explică (pentru cristinasotir):

Dupa cum arata este excelent. Mie imi place foarte mult si din poze. Dar totusi chiar daca nu era bun nu aveam ce face pentru ca am luat deja biletele. Pe mine cred ca ma va multumi foarte mult.