|

Salut TPU sunt clasa a 11 si cautam inca de acum un loc perfect pentru un banchet reusit. Avem un buget net de 20000 ron ( 190 mil pe bani vechi ). Caut zone gen sibiu, brasov, harghita, piatra neamt, ( nu litoral ) ce localuri cunoasteti din aceste zone? si de asemenea unde ati facut voi banchetul numele localului poate facem si noi tot acolo. dau funda la cel mai bun raspuns.

5 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Dacă căutați prin Brașov, vă recomandăm Complexul Hotelier Eden din Predeal, dacă vreți în jud. Sibiu puteți încerca Fântânița Haiducului (între Bradu și Veștem, la 15 km de Sibiu) sau Hotel Septimia din Odorheiu Secuiesc. Caută detalii pe Google, toate trei au situri!

4 răspunsuri:
| a răspuns:

Salut! Eu in clasa a 4 a in loc de banchet am mers pe la BRASOV! A fost foarte frumos si am vizitat multe zone turistice gen"Castelul Bran","Castelul Groazei" etc.A fost o idee excelenata din partea doamnei noastre invatatoare si ne-a placut la nebunie! Iti recomand sa te duci pe acolo si vei ramane cu o amintire frumoasa!:X

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Fantanita haiduculuibatting eyelashes e dragut am vazut ca tin nunti.banchete nu stiu dar se merita sa incercati happy

| a răspuns:

Cu 200 de lei stai o saptamana la busteni,la Casa Magica, unde au o mancare delicioasa, si in banii astia intra cazarea sh 2 mese pe zi si conditii foarte bune,au o priveliste superba, dar trebuie sa rezervi cu cateva luni inainte pentru ca mereu e full,, deci inseamna si asta cevawinking

| a răspuns:

Eu banchetul in clasa a 8-a l-am facut in Delta la Sulina e super tare 2 sau 3 zile nu mai stiu exact cu 180 de Ron se merita pe bune am fost cazati in tabara masa era inclusa in pretwinking3 mese pe ziwinking