| 10Bubico a întrebat:

Sunt in Viena si vreau sa plec acasa cu autobuzul.Am vorbit cu un om prin email care are o firma si l-am intrebat cat costa biletul si cu ce mijloc de transport merge spre Filiasi si a zis ca merge cu autobuzu.Trebuie sa vorbesc cu el la telefon sa fac rezervare.Intrebarea mea este:Exista autobuze care sa mearga din Viena pana in Romania? Este riscant sa ma duc?

2 răspunsuri:
| DespreHostel a răspuns:

Da

| skyper07070 a răspuns:

Ia avionul ala cand se prabuseste macar sti ca te-ai dus de tot, ca sa nu-ti mai faci griji