| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU
Vara asta plănuiesc sa merg intr-o vacanta timp de 5 zile la mare.
Anul trecut am fost in Romania dar mi sa părut totul scump și aceelasi litoral învechit…
Sunt oferte foarte bune la bulgari la turci sau greci mi se par cam ridicate.
Sau ma gândeam sa mai pun ceva și sa merg intr-un loc mai frumos ca Bulgaria, auzisem ca in Tunisia sau Maroc au prețuri Ok.
Ce îmi recomandați pentru un buget mediu al romanului de rând
Ofer funda

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Turcia. Lira e in picaj și totul e mai ieftin.
Vrei ceva mai special... Croatia

| Anonim7391 a răspuns (pentru suntserios):

Nordul Africii e scump?

| Silviullet a răspuns:

Al romanului de rand trebuie sa te uiti cu cel putin 8 9 luni inainte, sa prinzi all inclusiv cu 700 800e 2 persoane 7 zile all inclusiv