| Stoleru_Andrei_1975 a întrebat:

voiam sa va intreb, cei care ati fost in Eforie Nord la Vila Yza Belle 2 stele cum este acea vila este frumoasa? camerele cum sunt mari? spatioase? baile mizerabile sau curate? este miros de ala urat din canal la baie sau totul e in regula

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Nu poti cere lux de la aceasta vila, dar exista conditii decente pentru oameni care nu sunt pretentiosi, si care sunt obisnuiti cu mirosul de gratar, pentru ca anul trecut, in majoritatea balcoanelor se pregateau clasicii mici. Obligatoriu trebuie sa-ti placa manelele.

1 răspuns: