| Uddy98 a întrebat:

Vreau sa ma duc la mare in august. Si nu sunt hotarat cu ce : tren sau microbuzul. Stie cineva cat face reducere la biletul de tren elevilor?

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Se face dacă te duci cu carnetul de elev vizat sau cu o adeverință de elev, dar reducerea e semnificativă, jenent de mică, știu sigur că m-a rugat cineva să mă interesez și așa era...

| DespreHostel a răspuns:

Salut Uddy98, de unde pleci? Ca daca pleci din Baia Mare e mai rentabil financiar cu trenul, decat cu autocarul. Daca esti aproape de mare, de exemplu Bucuresti e mai rentabil cu autocarul decat cu trenul.happy

| vladimir199 a răspuns:

Microbuzul poate face accident si poti muri. Cu trenul mori de cald.