| Liviu_Drecin_1985 a întrebat:

Salut, trebuie sa raman o noapte cazat la un hotel.Va rog ce trebuie sa am in bagaj pentru hotel? Si daca ma duc doar cu o plasa ce sa pun in plasa? Zic aia de la hotel ceva daca am doar o plasa? Cum sa procedez?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Poți merge și cu mâinile în buzunare, nu te întreabă nimeni nici ce bagaj ai, nici ce ai în el.
Pentru o noapte ar trebui să îți ajungă un rând de lenjerie intimă, ciorapi, o cămașă, periuța de dinți și pastă, aparat de ras și spumă și eventual un deodorant.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Crezi ca le pasa celor de la hotel în ce îți cari tu chiloții?

| sierra1 a răspuns:

Plasa aia i-o dai la lift-boy când ajungi și ți-o cară el la cameră (nu uiți să-i dai un bacșiș de vreo 50 de bani!)

Despre conținutul plasei, ce să zic, poate că in completarea sugestiei colegului de mai sus, mai pune și niște ciorapi de schimb

Ședere plăcută

| vlad1112 a răspuns:

Nu vor fi interesati cei de la hotel ce ai la tine, nu trebuie sa iti fie rusine atat timp cat platesti toata lumea are de castigat...