| speedgoblin a întrebat:

Salut tuturor! Duminica vreau sa fac si eu o mica plimbare pana in pitesti.O sa plec din Brasov cu autobuzul care ma lasa in autogara sud pitesti.De acolo as dori sa ajung in zona liceului ion barbu(strada exercitiu).cu ce autobuz as putea ajunge acolo? dau funda pentru cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| Barbu_Adita_1994 a răspuns:

Nu cred ca este un autobuz pana fix acolo dar putin mai departe este 13 B care te duce la o statie care langa ea este un magazin de fruncte si legume, de acolo mergi la dreapta in fata drept nu mergi la dreapta sau la stanga pana cand in fata vezi o florarie si la dreapta o strada, de acolo tu mergi in dreapta si dupa 25 metri o sa vezi liceul.

P.S stiu asta ca scoala mea e foarte aproape de liceu