| stifanelo a întrebat:

Salut Tuturor.in data de 24 august am rezervare la un hotel din sunny beach. timp de 5 zile.am platit totul dar nu imi pot retrage banutii inapoi pt ca nu as vrea sa ma duc singur.mam certat cu iubita(ne-am despartit.)nu stiu cum sa procedez. vreun sfat va rog!?

2 răspunsuri:
| pilaf a răspuns:

Ahh, vechea dilemă. Sfatul meu e să mergi acolo, să te distrezi, să te relaxezi și să faci poze. Altceva n-ai ce să faci și măcar să te distrezi de o parte din bani. Plus că poate se ivește ceva pe acolo, nu ai de unde ști happy

| mihai69 a răspuns:

Păi cin' te-a pus să dai banii de două persoane? Găsești acolo câte vrei, și nu-i nevoie să le mai plătești și transportul!
Așadar, mergi liniștit și have fun!