| edani99 a întrebat:

Unde a-ti prefera sa locuiti : in Grecia sau in Spania? Nu as vrea sa veniti cu comentarii negative legate de criza de acolo. Peste tot e criza. Unde credeti ca oamenii sunt foarte prietenosi si dornici sa ajute,chiar daca dau din putinul lor? Care va pricepeti sa dati un raspuns elaborat, sunteti bine-veniti! Multumesc pentru raspunsuri si va doresc un an nou fericit!winking

Răspuns Câştigător
| LikeNike a răspuns:

Ma eu am un unchi in Grecia si zice ca uni oameni sunt prietenosi iar alti nu!
asta depinde de felul omului de a fii!
in Spania cunosc pe cineva care locuieste acolo si zice ca daca te porti frumos cu ei se poarta frumos cu tine daca te porti urat se poarta si ei urat!

2 răspunsuri:
| ஐفيDeeaفيஐ a răspuns:

Eu cred ca in Spania oameni sunt mai buni si mai dornici de ajutor pentru ca finii mei s-au dus de 4 luni in Spania si deja si-au facut multi prieteni si acestia fiind vecinii lor.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Spania, grecii sunt chitrosi