| anonim_4396 a întrebat:

Salut
Unde as putea gasi informatii despre orasul Birmingham? institutii (adrese si contact), transport in comun(trasee si costuri aproximative), locuri de cazare, puncte de interes pentru turisti, sfaturi si ponturi utile, informatii bancare, alte informatii despre oras etc
va multumesc!

2 răspunsuri:
| TFK a răspuns:

Pe net, succeswinkingwinkingtongue, pe wikipedia

| RazzyFUnik a răspuns (pentru TFK):

Nu vreau pentru referate ci pentru informatii urmeaza sa plec acolo si am nevoie de informatii concrete despre oras, nu doar povesti big grin