| Pisti112 a întrebat:

Urmeaza in curand sa zbor cu avionul, iar pentru bagajul carry on ce vine pus deasupra, nu prea stiu daca o sa ajung, am doar 1, 62 inaltime.

Cam cat de inalt este locul de deasupra unde iti pui bagajul carry on?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ajungi la 1.62, daca nu de aia exista stewardese

| Pisti112 explică (pentru suntserios):

Asa e, exista, doar ca problema e ca ele nu is "obligate" sa iti puna tie bagajul sus, din ce am citit pe diferite forumuri, nu stiu exact.

| suntserios a răspuns (pentru Pisti112):

Nu sunt obligat, dar daca vede pe careva ca se chinuie nu vor sta sa se uite si sa rada

| Pisti112 explică (pentru suntserios):

Da, si eu zic la fel, merci!

| christall a răspuns:

Nu este asa inalt. Sigur ajungi. Si daca sa zicem ca nu, ceei si tu ajutorul cuiva din jur. Nu trebuie sa-ti faci griji cu asta. Calatorie frumoasa!