| JollyChrome a întrebat:

Urmează să mă mut in Brașov din pricina job-ului, dar incă nu am găsit unde. Imi puteti recomanda vreo zona, un cartier (sau pe cealalta parte, o zona de care sa ma feresc )? As aprecia dacă ati si argumenta

Multumesc, dau fundă!

Răspuns Câştigător
| Demidol a răspuns:

Auzisem pe la stiri de cartierul "Noua", de care sa te feresti.
Se pare ca cei de acolo sunt dintr-o categorie mai needucata.
In rest, nu stiu, nu cunosc orasul decat in zona istorica, ca turist.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cauta in apropiere de zona unde este jobul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Noua e golaneala.