| blogger a întrebat:

Vara asta doresc sa merg in vizita la niste rude in Germania. In Speyer mai exact. Ss vrea sa stau cam 4-5 zile in Germania. Speyer fiind o localitate mica s-ar putea sa ne cam plictisim, deci cel mai probabil o sa calatorim putin. Am un buget de aproximativ 500 euro.

Pana acum nu am mai calatorit in afara asa ca mi-ar fi de folos cateva sfaturi in legatura cu costurile de transport.Cam ce preturi sunt acolo in comparatie cu cele de aici?
Ce mijloc de transport imi recomandati?

1 răspuns:
| Roxxxxi a răspuns:

Buna. Poi cred ca iti dai seama ca acolo preturile sunt mai ridicate deoarece si salariile sunt mai mari.Dar daca te vei plictisi poti si sa te plimbi doar fara sa strici bani