| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vara asta vreau sa plec in vacanta cu familia in Bulgaria.

Ce hotel imi recomandati de pina la 250 euro de persoana, sejur 7 zile?

Si unde e mai frumos la Nisipurile de aur sau Sunny Beach?

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Și în Nisipuri, și la Sunny Beach e frumos.
E greu de recomandat un anume hotel iar tu să mergi acolo și să fii mulțumit. Nu toți oamenii sunt la fel.
Sfatul meu este să intri pe un sait de recomandări (travelcheck.com, amfostacolo.ro etc.) și să te informezi acolo, eventual după ce ai dat un „search" pe un sait de booking (booking.com, venere.com etc.) și ți-ai făcut deja o listă (mai lungă sau mai scurtă) de opțiuni.
Mergi și la TTR la sfârșitul săptămânii acesteia, poate prinzi o ofertă specială.