| Bellinda99 a întrebat:

Voi unde ati alege sa mergeti dintre Londra si Italia? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| marinteodora a răspuns:

Londra deoarece ai mult mai multe de vazut cum ar fi:Madame tussauds,palatul bachingam,big ben,ochiul londrei, catedrala saun paul, schimbarea garzii de gala.Acolo sunt si oamenii mai civilizati si mai ordonati.
Crede-ma ai ce vedea acolo si eu am fost

9 răspunsuri:
| Byanka26 a răspuns:

Londra, fiindca mereu mi-a placut orasul si ma ales ora de ceai. Oamnenii sunt foarte civilizati.

| Kitty20 a răspuns:

Londra pare mai interesanta ...si am auzit ca italiencele sunt foarte rele laughing

| Tudyss a răspuns:

Londra clar,e un oras foarte frumos si nu merita ratat+ca in londra/anglia lumea e mai civilizata si ai cu adevarat ce vedea,nu sunt tarani ca italienii, ai foarte multe de vazut acolo, e un loc splendid

| RazzyFUnik a răspuns:

Londra
e un oras mai mare ai ce vizita ai ce vedea e mai sigur are mai multe avantaje

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Londraaa ador englezaa si sunt multe minunatii am auzit multe despre Londra iar despre Italya nimic

| Lex169 a răspuns:

Anglia deoaece e tara fromoasa cu multe posibilitati si o gama larga de locuri de munca.

| marinteodora a răspuns:

Londra deoarece ai mai multe de vizitat cum ar fi:Madame toussauds,ochiul londrei, Big ben, catedrala san paul si altele

| AIRIUS a răspuns:

Eu personal as alege londra,deoarece nu am fost niciodata acolo,pe cand in Italia am fost de cateva ori.
drept sa ti spun,pe mine nu m a atras aproape deloc Italia,decat pe la sfarsitul ei la granita cu monaco, adica de unde incepe coasta de azur.
acolo in mod sigur e super, dar in rest...nu ai ce vedea!

| cargodrive a răspuns:

Tata a fost in Italia.E destul de frumos dar si asa in Londra chiar ai putea avea experiente minunate...Ai multe de vazut big grin